FAQ

Często zadawane pytania

Czy mogę kupić mieszkanie na Pereca 11?

Nie, wszystkie mieszkania w budynku przeznaczone są na wynajem.

Na jaki okres mogę wynająć mieszkanie na Pereca 11?

Co do zasady umowy najmu podpisujemy na minimum 12 miesięcy. Maksymalny okres najmu nie jest określony. Jeżeli chcesz wynająć mieszkanie na krótszy okres skontaktuj się z nami.

Jakie są warunki najmu?

Umowy najmu są umowami najmu instytucjonalnego. Preferowany jest najem długoterminowy. Ogólne warunki najmu znajdziesz pod linkiem: Ogólne warunki najmu

Jeżeli masz więcej pytań dotyczących warunków najmu i wymaganych dokumentów skontaktuj się z nami

Czy mieszkania są umeblowane?

Część mieszkań w budynku jest w pełni umeblowana. Oferujemy też mieszkania bez mebli ruchomych dla tych osób, które chcą zaaranżować sobie przestrzeń według własnych upodobań. Wszystkie mieszkania mają wyposażoną kuchnię i łazienkę.

Jaki jest czynsz najmu i czy obejmuje zaliczki na media?

Czynsze najmu mieszkań różnią w zależności od ich typu. Najemca oprócz miesięcznego czynszu najmu pokrywa koszty zużycia mediów (woda, ogrzewanie, wywóz śmieci) oraz na koszty utrzymania części wspólnych. Opłata za prąd jest naliczona osobno. Ceny dostępnych mieszkań znajdziesz na naszej stronie. Skontaktuj się z nami aby uzyskać szczegółowe informacje.

Czy do mieszkań są przypisane miejsca postojowe?

Na Pereca 11 miejsca postojowe w garażu podziemnym nie są przypisane do konkretnych mieszkań. Możesz z nich korzystać za dodatkowa opłatą miesięczną.

Ile kosztuje wynajęcie miejsca postojowego?

Cena najmu miejsca postojowego dla naszych najemców to 400 zł (326 zł +23% VAT).

Czy operator wynajmu pobiera prowizję z tytułu wynajmu?

Prowizja nie jest pobierana przez operatora wynajmu.

Czy można wynająć miejsce rowerowe?

W budynku znajduje się 200 miejsc parkingowych dla rowerów, są one dostępne dla każdego wynajmującego bez dodatkowych opłat.