O nas

Pereca 11

Lubisz miejskie życie? Pereca 11 jest idealnym miejscem dla Ciebie! Nie ma znaczenia czy pracujesz żeby żyć, czy żyjesz żeby pracować – tu możesz mieszkać, pracować i cieszyć się życiem w rytmie miasta.

Poznaj komfortowe mieszkania na wynajem w spokojnym zakątku centrum Warszawy. Sklepy, restauracje, kawiarnie, kluby sportowe, kina i galerie – wszystko dosłownie kilka kroków od Twojego mieszkania. Doskonała komunikacja pozwoli Ci szybko i wygodnie dotrzeć do każdej dzielnicy Warszawy. Pereca 11 – poczuj się jak w domu.

W budynku Pereca 11 na parterze znajdziesz miedzy innymi sklep spożywczy „Żabka”, fryzjera „Malinovska Hairdresser”, samoobsługową pralnię „Speed Queen” oraz kawiarnię „LaLucy”.

1000000
komercyjnych m2 w promieniu 1km
50
międzynarodowych korporacji
1
najszybciej rozwijająca się dzielnica

Q22

Q22 to nowoczesny biurowiec na rogu ul. Grzybowskiej i Al. Jana Pawła II. Z Pereca 11 dojdziesz do niego w kilka minut. Wiele firm korzysta z ponad 50 000 m2 powierzchni biurowej. Może będziesz chodzić na piechotę do pracy, a może udasz się tam na zakupy w największym w Warszawie sklepie z żywnością eko.

Metro Rondo ONZ

Jeden z najważniejszych węzłów komunikacyjnych stolicy, do którego dojdziesz w kilka minut. Do wyboru będziesz mieć linię metra M2 (łącząca obydwa brzegi Warszawy), wiele linii tramwajowych i autobusowych.

Złote Tarasy

Położone w samym sercu Warszawy Złote Tarasy, to wyjątkowe miejsce na modne zakupy, spotkanie z przyjaciółmi i miejską rozrywkę. Z Pereca 11 dojdziesz do nich w niecałe 15 minut! Sąsiedztwo Dworca Warszawa Centralna, Pałacu Kultury i Nauki i oraz wielu międzynarodowych hoteli sprawia, że Złote Tarasy są odwiedzane codziennie przez tysiące osób.

Warszawa Centralna

Dworzec Warszawa Centralna to główna stacja kolejowa stolicy. Wystarczy 15 minut spacerem, aby rozpocząć biznesową podróż do praktycznie każdego większego miasta w Polsce. A może ruszysz stąd odpocząć nad morzem lub w górach?

Warsaw Spire

Z Pereca 11 w ledwie kilka minut dojdziesz do Ronda Daszyńskiego, obecnie jednego z ważniejszych centrów biurowych stolicy. Tuż przy Rondzie króluje Warsaw Spire – najwyższy obiekt biurowy w Warszawie i jeden z najwyższych biurowców w Europie. Również tu znajdziesz stację metra linii M2.

Ulica Grzybowska

Idąc z Warsaw Spire przez Plac Europejski dojdziesz do ulicy Grzybowskiej. Zachowała klimat dawnej Warszawy, ale przechodzi znaczną metamorfozę, zapełniając się nowoczesnymi hotelami, biurowcami i budynkami mieszkalnymi. Spacerując Grzybowską w stronę Placu Grzybowskiego znajdziesz wiele nowych okolicznych restauracji, kawiarni i sklepów.

Hala Gwardii

Na tyłach Hali Mirowskiej znajdziesz zrewitalizowaną niedawno Halę Gwardii. Tu zrobisz zdrowe zakupy u lokalnych producentów żywności, ale też spędzisz czas w gronie rodziny i przyjaciół w części restauracyjnej. Wieczorami odprężysz się słuchając muzyki wykonywanej na żywo, delektując się regionalnymi trunkami.

LIVE.

Żyj w nowoczesnym i wygodnym otoczeniu. Proponujemy najem różnej wielkości mieszkań, umeblowanych lub nieumeblowanych, i w bardzo dobrym standardzie wykończenia. Mieszkaj, pracuj i ciesz się życiem w sercu miasta.

WORK.

Pracujesz by żyć czy żyjesz żeby pracować? Na Pereca 11 możesz żyć swoim życiem i być blisko pracy. Cenisz swój czas? Nie marnuj go – mieszkaj w pobliżu nowoczesnych centrów biznesowych Warszawy.

ENJOY.

Ciesz się życiem w mieście z rodziną i przyjaciółmi. Miasto nie będzie bliżej. Restauracje, kawiarnie, piekarnie, bary, centra handlowe, parki są tuż za rogiem, a w samym budynku znajdziesz sklep spożywczy, fryzjera oraz kawiarnie.