Pereca 11

Lubisz miejskie życie? Pereca 11 jest idealnym miejscem dla Ciebie! Nie ma znaczenia czy pracujesz żeby żyć, czy żyjesz żeby pracować - tu możesz mieszkać, pracować i cieszyć się życiem w rytmie miasta. Poznaj komfortowe, nowe mieszkania na wynajem w spokojnym zakątku centrum Warszawy. Sklepy, restauracje, kawiarnie, kluby sportowe, kina i galerie - wszystko dosłownie kilka kroków od Twojego mieszkania. Doskonała komunikacja pozwoli Ci szybko i wygodnie dotrzeć do każdej dzielnicy Warszawy. Pereca 11 – poczuj się jak w domu.

Q 22

Q22 to nowoczesny biurowiec na rogu ul. Grzybowskiej i Al. Jana Pawła II. Z Pereca 11 dojdziesz do niego w kilka minut. Wiele firm korzysta z ponad 50 000 m2 powierzchni biurowej. Może będziesz chodzić na piechotę do pracy, a może udasz się tam na zakupy w największym w Warszawie sklepie z żywnością eko.

Metro Rondo ONZ

Jeden z najważniejszych węzłów komunikacyjnych stolicy, do którego dojdziesz w kilka minut. Do wyboru będziesz mieć linię metra M2 (łącząca obydwa brzegi Warszawy), wiele linii tramwajowych i autobusowych.

Złote Tarasy

Położone w samym sercu Warszawy Złote Tarasy, to wyjątkowe miejsce na modne zakupy, spotkanie z przyjaciółmi i miejską rozrywkę. Z Pereca 11 dojdziesz do nich w niecałe 15 minut! Sąsiedztwo Dworca Warszawa Centralna, Pałacu Kultury i Nauki i oraz wielu międzynarodowych hoteli sprawia, że Złote Tarasy są odwiedzane codziennie przez tysiące osób.

Warszawa Centralna

Dworzec Warszawa Centralna to główna stacja kolejowa stolicy. Wystarczy 15 minut spacerem, aby rozpocząć biznesową podróż do praktycznie każdego większego miasta w Polsce. A może ruszysz stąd odpocząć nad morzem lub w górach?

Warsaw Spire

Z Pereca 11 w ledwie kilka minut dojdziesz do Ronda Daszyńskiego, obecnie jednego z ważniejszych centrów biurowych stolicy. Tuż przy Rondzie króluje Warsaw Spire – najwyższy obiekt biurowy w Warszawie i jeden z najwyższych biurowców w Europie. Również tu znajdziesz stację metra linii M2.

Ulica Grzybowska

Idąc z Warsaw Spire przez Plac Europejski dojdziesz do ulicy Grzybowskiej. Zachowała klimat dawnej Warszawy, ale przechodzi znaczną metamorfozę, zapełniając się nowoczesnymi hotelami, biurowcami i budynkami mieszkalnymi. Spacerując Grzybowską w stronę Placu Grzybowskiego znajdziesz wiele nowych okolicznych restauracji, kawiarni i sklepów.

Hala Gwardii

Na tyłach Hali Mirowskiej znajdziesz zrewitalizowaną niedawno Halę Gwardii. Tu zrobisz zdrowe zakupy u lokalnych producentów żywności, ale też spędzisz czas w gronie rodziny i przyjaciół w części restauracyjnej. Wieczorami odprężysz się słuchając muzyki wykonywanej na żywo, delektując się regionalnymi trunkami.

O inwestorze

Catella Real Estate AG posiada w swoim portfolio inwestycje mieszkaniowe o łącznej wartości 2,4 miliarda Euro w Niemczech, Danii, Francji, Holandii, Szwecji, Hiszpanii i Polsce.

30

lat doświadczenia

Flat
Cafe visualisation
Cafe visualisation

Wciąż szukasz mieszkania na wynajem?

Skontaktujemy się z Tobą. Nasi konsultanci pomogą Ci znaleźć idealne miejsce do życia.

Ewa Surowska

Doradca Klienta

Ewa Głos

Doradca Klienta

Wyślij zapytanie
arrow_2
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami

Nasi konsultanci odezwą się do Państwa

OK